Kopernikus Oleśnica 2 - o inwestycji

Stylowe osiedle trzech budynków wielorodzinnych

Drugi etap osiedla Kopernikus (zespół trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych) przy ul. Mikołaja Kopernika 11G, 11F i 11E w Oleśnicy.

Cztery kondygnacje

Budynek oznaczony jako A2 zaprojektowano jako czterokondygnacyjny, niepodpiwniczony z windą, o liczbie lokali mieszkalnych 37 i obejmuje realizację:

  • - kawalerek o powierzchni 29, 32 i 35 m2
  • - mieszkań dwupokojowych o powierzchni od 38 m2 do 51 m2
  • - mieszkań trzypokojowych o powierzchni od 53, 59, 60 m2.

WYGRYWAMY STANDARDEM

Na terenie objętym inwestycją zaplanowano również niezbędną infrastrukturę techniczną w postaci parkingów, miejsc gromadzenia odpadów, przestrzeni rekreacyjnej oraz palcu zabaw.


Zaprojektowano parkingi naziemne i zatoki parkingowe dla 130 miejsc postojowych łącznie, z czego trzy miejsca są przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Ogródki, rolety zewnętrzne, balkony

Wszystkie mieszkania na parterze będą posiadały ogródki i rolety zewnętrzne, wszystkie lokale na wyższych kondygnacjach będą miały balkony. W każdym lokalu mieszkalnym w łazience jest ogrzewanie podłogowe w standardzie.

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

- wejście do budynku dostępne z chodnika o spadku nieprzekraczającym 5%
- odpowiednia szerokość przedsionka, klatki schodowej i korytarzy
- dźwigi osobowe z kabinami dostosowanymi do wózków inwalidzkich
- w każdym budynku na parterze zaprojektowano po jednym mieszkaniu szczególnie dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych

Mieszkaj lepiej!

Dobrze zaprojektowane mieszkania o atrakcyjnych metrażach, każde z balkonem lub ogrodem, komórki lokatorskie, parking naziemny, winda. Do tego dobra komunikacja i spokojna okolica.